O nas

o_nas

Kim jesteśmy

Nasza Firma PPHU „IRAS” IRENEUSZ GACKI prowadzi działalność w zakresie importu, sortowania, sprzedaży i eksportu odzieży używanej od 1995r.Posiadamy wieloletnie doświadczenie i sprawdzonych kontrahentów zagranicznych, którzy zaopatrują nas w najlepszy towar z zachodniej Europy : Anglii, Danii, Szwecji i Niemiec.

21
lat na rynku
100
pracowników
4
branże

Prowadzimy własne sklepy z odzieżą używaną w województwach Wielkopolskim, Zachodniopomorskim ,Pomorskim. Jest to przede wszystkim sprzedaż wysokiej jakości odzieży używanej na wagę. Nasze sklepy od lat cieszą się popularnością i nieprzerwanie zaspokajają potrzeby wymagających klientów. Powierzchnie handlowe od 200 do nawet 600 m2 pozwalają nam na dostarczanie dużej ilości odzieży i zaspokojenie potrzeb różnych klientów.

Mamy stałych klientów z krajów takich jak Tanzania, Niger, Burkina Faso, Togo, Nigeria, Indie, Pakistan, którzy chwalą nas za jakość naszego produktu.

W celu zagospodarowania innych materiałów tekstylnych przygotowujemy czyściwo oraz inne materiały do recyclingu takie jak swetry do przerobu na dywany i koce. Dbamy również, by pozostałe materiały takie jak folia czy makulatura były zagospodarowane właściwie zgodnie z unijnymi normami.

Szeroki zakres działalności pozwala nam na prawie 100% odzysk materiału tekstylnego, dzięki czemu jesteśmy firmą przyjazną dla środowiska naturalnego.

Nasza firma dzięki wieloletniej działalności wypracowała sobie znaną markę IRAS oraz markę sprzedażową SECONDHAND FROM LONDON. Należymy do Krajowej Izby Gospodarczej Tekstylnych Surowców Wtórnych, która zrzesza największe firmy naszej branży. Posiadamy Certyfikat Wiarygodna Firma wydawany przez ww. Izbę.

Wspomagamy klub piłkarski KS IRAS CZAPLINEK. Wspieramyorganizacje charytatywne, w szczególności możemy poszczycić się wieloletnią pomocą potrzebującym we współpracy z Górnośląskim Towarzystwem Charytatywnym. Ponadto pomagamy lokalnie stowarzyszeniom, szkołom i indywidualnym potrzebującym. Zadowolenie ludzi, którym pomagamy daje nam satysfakcję i napędza do kolejnych działań.

Nasza firma dzięki energii właściciela i zaangażowaniu pracowników jest prężnie rozwijającym się i spawanie funkcjonującym organizmem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Kontakt:

Księgowość:
tel.  94 375 55-05
fax. 94 372 49-96
e-mail: iras@iras.com.pl

Export:
Piotr Michaś  +48 508 463 079
Łukasz Gacki  +48 509 660 958

Transport (zamówienia autobusów):
Mariusz Ciecharowski +48 509 660 978
tel./fax: 94 375 56 31